CBGold - Susz CBG

34,99 zł
Brutto

CBG Kwiaty konopi CBGold to świetna propozycja dla osób, które poszukują odmiany i chcą spróbować czegoś innego, niż susz CBD. CBG Kwiaty konopi CBGold to kwiaty konopi włóknistych, które charakteryzują się bardzo dużą zawartością kannabinoidów. Na szczególną uwagę zasługuje CBG, czyli kannabigerol. To jeden z najważniejszych kannabinoidów, z którym warto zapoznać się nieco bliżej! Zawartość CBG ~ 6,6% 

Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Zawartość THC poniżej 0,2%. 

Waga
Ilość

 

Zaufane marki

 

Tania dostawa

 

Najwyższa jakość

Sativa Poland – CBG Kwiaty konopi CBGold 

CBG Kwiaty konopi CBGold  to produkt, który zasługuje na uwagę – szczególnie osób, które zainteresowane są tym, w jaki sposób składniki aktywne, znajdujące się w konopi siewnej, wpływają na organizm i na ogólne samopoczucie. Warto pamiętać, że konopie siewne to nie tylko CBD, ale też mnóstwo innych kannabinoidów o bardzo ciekawych właściwościach. Jednym z nich jest CBG, czyli kannabigerol, który cieszy się coraz większą popularnością. 

Susz CBG CBGold charakteryzuje się ciemnozielonym kolorem, a pąki kwiatów są bardzo niewielkich rozmiarów. Susz ma przyjemny aromat, który rozpozna każdy koneser konopi. Susz CBG to dobry sposób na wprowadzenie do swojego życia odrobiny urozmaicenia. Jeśli już od pewnego czasu stosujesz susz CBD, być może CBG będzie dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem. Pamiętaj, że tym, co w konopiach szczególnie ważne, jest efekt synergii – bo poszczególne kannabinoidy wpływają na siebie nawzajem w sposób, który stworzony został przez samą naturę!

CBG Kwiaty konopi CBGold  o susz, który w 100% wyprodukowany został z żeńskich roślin konopi siewnej, dzięki czemu gwarantowany jest brak nasion. Rośliny uprawiane były docenianą przez znawców metodą indoor. Nasze konopie uprawiane są wyłącznie w bezpieczny sposób, bez użycia pestycydów, herbicydów oraz innych, szkodliwych substancji. Ten najlepszy susz CBD posiada potwierdzoną certyfikatem zawartość cennego CBD, a także innych kannabinoidów: CBD, CBDA,CBG, CBGA,CBN, CBC, D9THC, THCA, D8THC, THCV. Każda seria produktu posiada przypisany Certificate of Analysis, poświadczający zawartość kannabinoidów oraz to, że produkt jest całkowicie zgodny z polskimi normami prawnymi. 

CBG Kwiaty konopi CBGold – produkt w 100% bezpieczny, poziom THC wynosi mniej niż 0,2%. 

CBG Kwiaty konopi CBGold – Sativa Poland

  • zawartość CBG – 6,6%, 
  • legalny produkt, zawartość THC poniżej 0,2% – brak potencjału odurzającego,
  • dostępne warianty: 0,3 g, 1 g, 2 g, 4,2 g, 
  • hermetyczne opakowanie z zapięciem strunowym lub wygodny słoiczek – w zależności od produktu,
  • produkt nie jest przeznaczony do spożycia, 
  • produkt nie jest przeznaczony do palenia, 
  • kwiaty konopi doskonałej jakości,
  • potwierdzona certyfikatem zawartość CBD, CBDA,CBG, CBGA,CBN, CBC, D9THC, THCA, D8THC, THCV,
  • każda seria posiada przypisany Certificate of Analysis,
  • dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za zawartość w przypadku naruszenia plomby na opakowaniu.

10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: